Proč zvolit nás?
Naše stomatologická klinika nabízí pacientům z města Hradec Králové, okolí i celé České republiky prvotřídní služby v oblasti stomatologické péče. Stomatologická klinika disponuje nejmodernější přístrojovou technikou a je tvořena týmem špičkových odborníků. Najdete u nás experty na zubní implantáty, keramické fasety a veškeré zubní náhrady, ale také specialisty v oblasti ortodoncie a parodontologie. Našim pacientům poskytujeme komplexní služby a nabízíme doplňkové úkony jako je dentální hygiena, endodoncie, stomatochirurgie a další.

Radiodiagnostika

DIGITÁLNÍ RENTGEN

Používání digitálních rentgenových technik přináší kvalitnější, rychlejší a spolehlivější zhotovení i archivaci snímků. D.C.M. klinika disponuje moderním extraorálním digitálním radiodiagnostickým přístrojem (digitální rentgen), jehož výhodou je malá dávka záření v porovnání s klasickou filmovou verzí. Získaná data je možné počítačově zpracovávat. Výhodou pro naše pacienty je také to, že použití této moderní techniky zaručujenejnižší možnou dávku radiového záření v porovnání s filmovou verzí. Tato dávka je oproti použití klasického rentegnu 5x nižší.

RADIODIAGNOSTICKÉ SLUŽBY

  • Panoramatická projekce
  • Cefalo - projekce
  • Projekce TMK kloubu
  • Projekce dutin
  • Indikace ukončení růstu
  • Intraorální projekce

Na digitálním rentgenovém přístroji Gendex jsme schopni zhotovit i teleretgenové snímky používané hlavně v ortodoncii. Pro pacienty před ortodontickou léčbou zajišťujeme zhotovení potřebné rentgenové dokumentace pro ošetřujícího lékaře a jpředáváme ji na CD disku.