Proč zvolit nás?
Naše stomatologická klinika nabízí pacientům z města Hradec Králové, okolí i celé České republiky prvotřídní služby v oblasti stomatologické péče. Stomatologická klinika disponuje nejmodernější přístrojovou technikou a je tvořena týmem špičkových odborníků. Najdete u nás experty na zubní implantáty, keramické fasety a veškeré zubní náhrady, ale také specialisty v oblasti ortodoncie a parodontologie. Našim pacientům poskytujeme komplexní služby a nabízíme doplňkové úkony jako je dentální hygiena, endodoncie, stomatochirurgie a další.

Pro pacienty

Milí přátelé,
naše stomatologická klinika vám nabízí ošetření v pohodlí a v příjemné atmosféře. Chceme odbourávat ten nepříjemný pocit z návštěvy stomatologa a poskytovat kompletní péči založenou na kvalitě, preciznosti a mnohaleté praxi. Podle četných ohlasů našich zákazníků jsme přesvědčeni, že se nám to daří.


Naše práce je podložena zárukou, kterou každý z vás obdrží po výkonu. Domníváme se totiž, že pokud se ošetření věnuje správný čas, relevantní metoda a samozřejmě pacient sám pečuje o svůj chrup správnou hygienou, dochází na preventivní kontroly jednou za půl roku, lze předejít komplikovaným, bolestivým zákrokům a tzv. "časovaným bombám", které vás překvapí v ten nejnevhodnější čas.

Snažíme se proto o "osvětu" svých pacientů. V praxi to znamená, že každý pacient, který k nám přichází, je nejdříve objednán na vstupní vyšetření, kde je podrobně seznámen se stavem svého chrupu a s eventuálním postupem a charakterem léčby.

I při samotném výkonu je pacient obeznámen s jednotlivými kroky daného ošetření. Pacient je u nás zákazník a tudíž nemá pocit, že je pouze do počtu.

Pro naše zákazníky, kteří spojují návštěvu u zubaře s návštěvou pekla, máme dobrou zprávu - není třeba se už více obávat zákroků na zubařském křesle a s tím spojeného fyzického a psychického vypětí. Veškeré výkony jsou prováděny buď v lokální anestézii nebo analgosedaci. V analgosedaci člověk nevnímá bolest, nemá ponětí o čase, cítí se komfortně a tím umožňuje celému týmu hladký průběh ošetření.

Těšíme se na Vaši návštěvu a "S úsměvem na rtech".
MUDr. Radek Mounajjed, D.D.S., Ph.D., vedoucí lékař a odborný garant D.C.M. kliniky
Mgr. Jitka Mounajjedová, jednatelka a ředitelka společnosti

CO STOMATOLOGICKÁ KLINIKA NABÍZÍ

D.C.M. klinika se zaměřuje především na implantologii (zubní implantáty, estetické fasety a další) a protetiku. Pro naše zákazníky to však tímto nekončí. V rámci kliniky zajišťujeme i doprovodné úkony jako je endodoncie, záchovná stomatologie, dentální hygiena, stomatochirurgie nebo paradontologie.

Pro naše pacienty to znamená, že nemusí využívat služeb dalších stomatologických zařízení a veškerou péči dostanou "pod jednou střechou".

JAK SE OBJEDNAT

Objednat se předem k vyšetření je velmi jednoduché, avšak nezbytné. Jelikož provádíme jak jednodušší, tak náročné zákroky, mají všichni členové našeho týmu přesně určený plán na mnoho dní dopředu. Avšak i v případě akutních případů jsme vám k dispozici a to i mimo pracovní dobu.

Kontakty pro objednání

Tel.: +420 495 515 517
Mobil: +420 602 220 988 (i pro akutní případy mimo pracovní dobu)
Email: info@implant.cz

JAK PLATIT

pro pacienty 1

Jako soukromá stomatologická klinika nemáme smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Léčebné výkony u nás můžete hradit jak v hotovosti, tak platebními kartami. V případě rozsáhlých a finančně náročnějších zákroků jsme schopni nabídnout i financování pomocí úvěrů MEDIFIN.