Proč zvolit nás?
Naše stomatologická klinika nabízí pacientům z města Hradec Králové, okolí i celé České republiky prvotřídní služby v oblasti stomatologické péče. Stomatologická klinika disponuje nejmodernější přístrojovou technikou a je tvořena týmem špičkových odborníků. Najdete u nás experty na zubní implantáty, keramické fasety a veškeré zubní náhrady, ale také specialisty v oblasti ortodoncie a parodontologie. Našim pacientům poskytujeme komplexní služby a nabízíme doplňkové úkony jako je dentální hygiena, endodoncie, stomatochirurgie a další.

Školení lékařů

Na naší klinice probíhají pravidelná proteticko-implantologická školení.

Dále je možné absolvovat individuální kurzy, kdy si lékař může podrobně prohlédnout jednotlivé postupy a konzultovat různé situace při asistenci přímo u pacienta.

Pokud máte zájem o individuální nebo skupinová školení, sledujte pravidelně přílohu LKS nebo nám zavolejte. Bližší informace získáte na také tel. číslech: 495 515 517 a 602 220 988 (vyřizuje Irena Bolehovská).

Platby na bank. účet: 1002078017/2700 VS: RČ

Podrobnější informace naleznete na stránkách Hradeckého dentálního vzdělávacího institutu, aktuální nabídka kurzů je k dispozici zde.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -