Proč zvolit nás?
Naše stomatologická klinika nabízí pacientům z města Hradec Králové, okolí i celé České republiky prvotřídní služby v oblasti stomatologické péče. Stomatologická klinika disponuje nejmodernější přístrojovou technikou a je tvořena týmem špičkových odborníků. Najdete u nás experty na zubní implantáty, keramické fasety a veškeré zubní náhrady, ale také specialisty v oblasti ortodoncie a parodontologie. Našim pacientům poskytujeme komplexní služby a nabízíme doplňkové úkony jako je dentální hygiena, endodoncie, stomatochirurgie a další.

Plastická chirurgie

Po letech praxe v oblasti stomatologické péče jsme rozšířili portfolio námi poskytovaných služeb o služby plastické chirurgie. Reagujeme tak na vysokou poptávku po těchto službách, kterou vnímáme ze strany našich klientů. Těm chceme nabízet co nejkomplexnější péči v oblasti estetické medicíny, která tak nově v nabídce služeb kliniky D.C.M. špičkovou péčí o Váš chrup nekončí, ale naopak začíná.

Pod značkou D.C.M. poskytujeme již dest let služby na špičkové úrovni a taktéž služby plastické chirurgie budou splňovat náročné standardy profesionální medicíny. Garantem vysoké kvality služeb plastické chirurgie poskytované klinikou D.C.M. je MUDr. Robert Čáp, Ph.D., vedoucí lékař plastické chirurgie chirurgické kliniky Fakultní nemocnice v Hradci Králové a uznávaný odborník.

Z oblasti plastické chirurgie budeme našim klientům nabízet výkony v lokální anestezii nebo v analgosedaci. Mezi nimi nebudou chybět nejžádanější výkony, jakými je například úprava víček, boltců či obličeje či dermabraze vrásek, aplikace botulotoxinu a výplňových materiálů.

V případě zájmu o tyto služby nebo o bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Plastická chirurgie