Proč zvolit nás?
Naše stomatologická klinika nabízí pacientům z města Hradec Králové, okolí i celé České republiky prvotřídní služby v oblasti stomatologické péče. Stomatologická klinika disponuje nejmodernější přístrojovou technikou a je tvořena týmem špičkových odborníků. Najdete u nás experty na zubní implantáty, keramické fasety a veškeré zubní náhrady, ale také specialisty v oblasti ortodoncie a parodontologie. Našim pacientům poskytujeme komplexní služby a nabízíme doplňkové úkony jako je dentální hygiena, endodoncie, stomatochirurgie a další.

Ortodoncie

Ortodoncie se zabývá léčením nepravidelností chrupu. Léčba se provádí snímacími i fixními aparáty. Pro lehčí vady jsou vhodnější snímací aparáty, které se také používají po léčbě fixními aparáty pro udržení dosaženého stavu.

Při léčbě v naší klinice máte k dispozici jasný a srozumitelný léčebný plán, ze kterého také vyplývá, zda je nutné přistoupit k ortodontické léčbě.

D.C.M. klinika zajišťuje ortodontické služby ve spolupráci s externím pracovištěm ORTHOdent (MUDr. Zdeněk Hofman a MUDr. Uwe Engels).