Proč zvolit nás?
Naše stomatologická klinika nabízí pacientům z města Hradec Králové, okolí i celé České republiky prvotřídní služby v oblasti stomatologické péče. Stomatologická klinika disponuje nejmodernější přístrojovou technikou a je tvořena týmem špičkových odborníků. Najdete u nás experty na zubní implantáty, keramické fasety a veškeré zubní náhrady, ale také specialisty v oblasti ortodoncie a parodontologie. Našim pacientům poskytujeme komplexní služby a nabízíme doplňkové úkony jako je dentální hygiena, endodoncie, stomatochirurgie a další.

O klinice

ODBORNÝ TÝM

Tým D.C.M. tvoří špičkoví pracovníci, kteří svojí kvalitní práci zakládají nejen na dosaženém vzdělání, ale také na zkušenostech načerpaných ve svém oboru. Vedoucím lékařem a odborným garantem kliniky je MUDr. Radek Mounajjed, D.D.S., Ph.D. Vedle interních pracovníků využíváme širokou síť externích konzultantů, předních odborníků ve svém oboru.
více

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Bez moderních technologií se dnes neobejdou ani ti nejlepší lékaři. Naše stomatologická klinika věnuje velkou péči a prostředky nákupu skutečně spolehlivých prvotřídních přístrojů. Jen díky tomu můžeme totiž našim pacientům nabízet služby, které staví na špičkovém technologickém zázemí s využitím nejnovějšího vybavení.
více

NAŠE SLUŽBY

D.C.M. klinika poskytuje komplexní služby v oblastech estetiky, implantologie, preventivní péče, protetické stomatologie, paradontologie, stomatochirurgie, analgosedace, ortodoncie a radiodiagnostiky. Svůj přístup stavíme na komplexnosti služeb, souvisejících se stomatologickou péčí, a především na přátelském a individuálním přístupu.
více

D.C.M klinika, s.r.o. vznikla v dubnu 2001 původně jako Dentální centrum MUDr. Radka Mounajjeda, s cílem vybudovat pracoviště, které nabídne náročným pacientům služby přesahující rámec standardní stomatologické péče v České republice.

To však vyžaduje tým zkušených odborníků. V dnešní medicíně je nutná specializace a proto u nás najdete nejen odborníky na zubní implantáty nebo keramické fasety, ale také specialisty v oboru parodontologie, ortodoncie a samozřejmě i dentální hygieny.

Naše služby využívají nejen pacienti z blízkého okolí, ale poskytujeme péči všem zájemcům z celé České republiky i ze zahraničí.