Proč zvolit nás?
Naše stomatologická klinika nabízí pacientům z města Hradec Králové, okolí i celé České republiky prvotřídní služby v oblasti stomatologické péče. Stomatologická klinika disponuje nejmodernější přístrojovou technikou a je tvořena týmem špičkových odborníků. Najdete u nás experty na zubní implantáty, keramické fasety a veškeré zubní náhrady, ale také specialisty v oblasti ortodoncie a parodontologie. Našim pacientům poskytujeme komplexní služby a nabízíme doplňkové úkony jako je dentální hygiena, endodoncie, stomatochirurgie a další.

Naše služby

ZUBNÍ IMPLANTÁTY

Zuby jsou vedle důležité funkce žvýkání a artikulace rozhodujícím elementem harmonického výrazu obličeje. Jsou předpokladem pro bezchybnou výslovnost a estetiku. Stav chrupu je vizitkou, podle které je nositel hodnocen okolím. Během života dochází ke ztrátě zubů z mnoha důvodů (následek zubního kazu, parodontózy, či úrazu). Přejeme si samozřejmě co nejvěrnější a nejpřirozenější náhradu zubu.
více

ESTETIKA

První krok k úspěšné komunikaci je úsměv. Co znamená úsměv? Každý úsměv člověka má jinou povahu. Může být vřelý, sexy, hořký nebo sarkastický. Když jen pomyslíme, jak krutě může být úsměv změněn stomatologem při chybném zásahu, tím obezřetnější jsme během ošetřování frontálního úseku. Rty, zuby a gingiva jsou základní komponenty úsměvu. Úsměv bude narušen, když bude narušena jedna jeho část.
více

PREVENCE

Správná péče o chrup a dásně je jedna z nejúčinnějších forem prevence v medicíně vůbec. Rozsáhlé znalosti o příčinách onemocnění zubů a dásní umožňují téměř zcela zabránit nejčastějším poškozením. Nicméně ani nejmodernější postupy nedovedou dnes sejmout z pacienta zodpovědnost za vlastní stav chrupu. Řádná domácí péče založená na informaci a instruktáži od Vašeho zubaře či hygienistky je jedinou spolehlivou cestou k udržení funkčního chrupu po celý život.
více

V roce 2011 začala D.C.M. klinika poskytovat taktéž služby v oblasti plastické chirurgie.

D.C. M. klinika se dále zaměřuje na služby v těchto oblastech: