Proč zvolit nás?
Naše stomatologická klinika nabízí pacientům z města Hradec Králové, okolí i celé České republiky prvotřídní služby v oblasti stomatologické péče. Stomatologická klinika disponuje nejmodernější přístrojovou technikou a je tvořena týmem špičkových odborníků. Najdete u nás experty na zubní implantáty, keramické fasety a veškeré zubní náhrady, ale také specialisty v oblasti ortodoncie a parodontologie. Našim pacientům poskytujeme komplexní služby a nabízíme doplňkové úkony jako je dentální hygiena, endodoncie, stomatochirurgie a další.

Mikroskopická stomatologie

Od 90. let se začal v zubním lékařství prosazovat nový způsob ošetřování - za pomoci dentálního operačního mikroskopu. Tato technika přinesla značné zvýšení možností a kvality ošetření zejména v endodoncii, výplňové terapii, parodontologii, ale i protetice.

Operační mikroskop je zařízení, které umožňuje pracovat až při 25 násobném zvětšení přímo v ústech pacienta. Takové zvětšní zásadně mění možnosti ošetření. Přesnost v diagnostice i vlastním ošetření se posunuje.