Proč zvolit nás?
Naše stomatologická klinika nabízí pacientům z města Hradec Králové, okolí i celé České republiky prvotřídní služby v oblasti stomatologické péče. Stomatologická klinika disponuje nejmodernější přístrojovou technikou a je tvořena týmem špičkových odborníků. Najdete u nás experty na zubní implantáty, keramické fasety a veškeré zubní náhrady, ale také specialisty v oblasti ortodoncie a parodontologie. Našim pacientům poskytujeme komplexní služby a nabízíme doplňkové úkony jako je dentální hygiena, endodoncie, stomatochirurgie a další.

Estetika

První krok k úspěšné komunikaci je úsměv.

CO ZNAMENÁ ÚSMĚV?

Každý úsměv člověka má jinou povahu. Může být vřelý, sexy, hořký nebo sarkastický. Když jen pomyslíme, jak krutě může být úsměv změněn stomatologem při chybném zásahu, tím obezřetnější jsme během ošetřování frontálního úseku.

Zahájit rekonstrukci frontálního úseku bez znalosti základních pravidel a konceptu ošetření frontálního úseku je obdobné jako zasednout za volant bez řidičského průkazu a ještě pod vlivem omamné látky. Bohužel mnohé kasuistiky takové situace nevylučují.

SOCIÁLNÍ ÚSMĚV

Základní typ úsměvu se nazývá sociální úsměv, neboli úsměv prvního kontaktu. Jedná se o úsměv, který se používá při prvním setkání dvou lidí, např. prodavače a zákazníka nebo pacienta a stomatologa. Představme si obchod, kam vstoupíme a kde se veškerý personál mračí.

Tento základní sociální úsměv může dále upoutat, okouzlit, uhranout nebo dokonce svést protivníka.

Z ČEHO JE ÚSMĚV TVOŘEN?

Rty, zuby a gingiva jsou základní komponenty úsměvu. Úsměv bude narušen, když bude narušena jedna jeho část.