Proč zvolit nás?
Naše stomatologická klinika nabízí pacientům z města Hradec Králové, okolí i celé České republiky prvotřídní služby v oblasti stomatologické péče. Stomatologická klinika disponuje nejmodernější přístrojovou technikou a je tvořena týmem špičkových odborníků. Najdete u nás experty na zubní implantáty, keramické fasety a veškeré zubní náhrady, ale také specialisty v oblasti ortodoncie a parodontologie. Našim pacientům poskytujeme komplexní služby a nabízíme doplňkové úkony jako je dentální hygiena, endodoncie, stomatochirurgie a další.

Endodontické vyšetření

OŠETŘENÍ KOŘENOVÝCH KANÁLKŮ

Při odumření zubní dřeně, značném poškození korunky nebo před zhotovením některých protetických výrobků (korunky, můstky) je nutné zaplnit kořenové kanálky = provést endodontické ošetření.

Správně provedený výkon zaručí dlouhodobé využití zubu, resp. jeho kořene pro další náhrady. V minulosti často prováděný a obávaný výkon resekce není ve většině případů dnes již vůbec zapotřebí. Většina endodonticky ošetřených zubů má být ošetřena korunkou jako prevence rozlomení oslabeného zubu.

Výkon je u nás, ostatně jako všechny ostatní, prováděn podle pravidel uznávaných zahraničními odbornými společnostmi. Úspěšnost léčby je podle dlouhodobých statistik až 97%.

Pacienti se mohou zařadit do preventivního programu D.C.M., kdy je každý pacient podroben důkladnému vyšetření a následně stanovení léčebného plánu, po ukončení všech léčebných procesů se pacient zařadí do pravidelných preventivních kontrol, které se postarají o včasnou detekci kazu či paradontózy. Jsme rádi, když se do preventivního programu zařadí co nejmladší pacienti.