Proč zvolit nás?
Naše stomatologická klinika nabízí pacientům z města Hradec Králové, okolí i celé České republiky prvotřídní služby v oblasti stomatologické péče. Stomatologická klinika disponuje nejmodernější přístrojovou technikou a je tvořena týmem špičkových odborníků. Najdete u nás experty na zubní implantáty, keramické fasety a veškeré zubní náhrady, ale také specialisty v oblasti ortodoncie a parodontologie. Našim pacientům poskytujeme komplexní služby a nabízíme doplňkové úkony jako je dentální hygiena, endodoncie, stomatochirurgie a další.

Dentální hygiena

Jedním z našich cílů je důkladně dbát na prevenci.

Mnoho obtíží, se kterými k nám pacienti přicházejí, vznikají nevědomostí a nesprávnou péčí o chrup, tj. nedostatečnou dentální hygienou. Tomu se snažíme zamezit pravidelnou péčí dentálních hygienistek, které jsou speciálně vyškoleny v prevenci ve stomatologii a parodontologii.

Dentální hygienistka informuje pacienta o správném způsobu čištění zubů a pomáhá mu při výběru vhodných pomůcek. Jen správná domácí péče může udržet chrup funkční a krásný po celý život.

Dále hygienistka provádí profesionální čištění zubů - odstraňování zubního kamene nad dásní i pod dásní - při parodontóze, odstraňování pigmentových skvrn např. z kávy, čaje a kouření pomocí speciálního přístroje - tzv. Air Flow®, provádí ordinační bělení zubů.

Naši pacienti navštěvují dentální hygienistky dle individuálního plánu a potřeb, nejméně však dvakrát ročně.