Proč zvolit nás?
Naše stomatologická klinika nabízí pacientům z města Hradec Králové, okolí i celé České republiky prvotřídní služby v oblasti stomatologické péče. Stomatologická klinika disponuje nejmodernější přístrojovou technikou a je tvořena týmem špičkových odborníků. Najdete u nás experty na zubní implantáty, keramické fasety a veškeré zubní náhrady, ale také specialisty v oblasti ortodoncie a parodontologie. Našim pacientům poskytujeme komplexní služby a nabízíme doplňkové úkony jako je dentální hygiena, endodoncie, stomatochirurgie a další.

Bělení zubů

Každý z nás by chtěl mít krásné bílé zuby. Pryč je doba, kdy pouze šaty dělaly člověka. Zdravé zuby a zářivý úsměv je už dnes pro většinu lidí nejen otázkou estetiky, ale především naprostou samozřejmostí a podmínkou úspěchu nejen v zaměstnání, ale i v osobním životě.

V naší ordinaci používáme systém bělení zubů Polaoffice, který je určený pouze pro ordinační způsob bělení zubů. Obsahuje aktivní složku 35% peroxid vodíku. Jedná se o bělení vlastního zdravého chrupu pacienta s cílem zesvětlit zuby, jelikož tmavší odstín je jedinou vadou na kráse.

POSTUP PŘI BĚLENÍ ZUBŮ

Před samotným bělením je důležité, aby pacient měl perfektní ústní hygienu (nesmí se vyskytovat zánět dásní, zubní kámen, pigmenty apod.). Před bělením zuby vydepurujeme, poté naneseme na dásně ochranou bariéru, která nám zabrání styku bělícího média a dásně. Vysoce účinný bělící gel naneseme na vyčištěné a vysušené zuby, osvítíme speciální lampou, necháme působit. Tato procedura se opakuje 4x během jednoho bělení zubů.

V prvních 48 hodinách po ukončení bělení zubů se doporučuje vyvarovat se jídlu a pochutinám s obsahem výrazných barviv (tabák, káva, čaj, červené víno, sojová omáčka, červená řepa).

Po ukončení bělící kůry se může objevit citlivost zubů v podobě bolesti a trnutí zubů.

AIR FLOW

Metoda odstranění pigmentů z povrchu zubů způsobených pitím kávy, čaje, kouřením atd. se nazývá Air Flow. Metoda Air Flow se provádí speciální koncovkou, pod tlakem vody a bikarbonátu sodného.

DOBĚLENÍ ZUBŮ

Provádíme také dobělení zubů v přímém kontaktu s celokeramickými fasetami či celokeramickými náhradami celého zubu. Týká se to převážně velmi náročných náhrad jednoho či dvou zubů ve frontálním úseku, kdy pacient trvá na výrazně světlejším odstínu.